Snapshot 13w47e

PAKEITIMAI: Galimybė gyvai transliuoti jūsų žaidmą per Twitch.tv. Pasikeitęs mojang kompanijos logotipas paleidžiant žaidimą. Naujas […]

PAKEITIMAI:

  • Galimybė gyvai transliuoti jūsų žaidmą per Twitch.tv.
  • Pasikeitęs mojang kompanijos logotipas paleidžiant žaidimą.
  • Naujas „Notch“ shader pridėtas į „Super Secret Settings“.
  • Daugybę klaidų pataisymų.

 

Apie transliavimą:

Prieš pradėdant transliaciją, jums reikia apsilankyti jūsų Mojang paskyros nustatymuose ir susieti Twitch paskyrą su Mojang. Tada, žaidime patartina patikrinti kokybės nustatymus Nustatymai -> Transliacijos Nustatymai arba tiesiog pradėti transliuoti, bet kurią akimirką paspaudus „F6“ mygtuką. Šis mygtukas gali būti pakeistas Valdymo nustatymuose.
Šiuo metu, transliavimas palaikomas tik ant Windows (XP ir naujesnių), taip pat ant Mac OS X Lion (10.7 ir naujesnių). Jei jums nepavyksta transliuoti žaidime, eikite į nustatymus ir ten turėtų būti paaiškinta kas negerai.

Snapshot’o įsirašymas:

Tam, kad gautumėte Snapshot’ą, turite atsidaryti savo Minecraft paleidėją (‘launcher’) ir susikurti naują profilį, paspausdami “New Profile” mygtuką. Pavadinkite jį ‘snapshots’ ir pažymėkite varnelę šalia “Enable experimental development snapshots”, tuomet išsaugokite. Norėdami grįžti į standartinę versiją, pasirinkite ją apatiniame kairiajame paleidėjo kampe.

Serverio failai:

jar: Spausti čia
Apie visas rastas klaidas galite pranešti šiame puslapyje