Pabaiga

Ši kelionė bus kupina iššūkių ir neužmirštamų nuotykių po paslaptingąjį – Pabaigos pasaulį, kuriame prireiks […]
Pabaigos portalas

Pabaigos portalas

Ši kelionė bus kupina iššūkių ir neužmirštamų nuotykių po paslaptingąjį – Pabaigos pasaulį, kuriame prireiks visos tavo įgytos patirties šiame žaidime. Visų pirmiausiai pasidaryk pabaigos akį, kuri nurodys kelią į tvirtovę. Joje rasi kambarį su Pabaigos portalu. Saugokis, nes susidursi su žvyniukais! Užpildyk trūkstamas Pabaigos portalo bloko vietas pabaigos akimis ir atverk – Pabaigą. Šok!

Pabaiga

Pabaiga

Tai įspūdingas pasaulis – plaukiojančioje saloje, kurioje tvyros prieblanda, kuri užburs savo nepaprastu grožiu. Saloje tavęs tykos šimtai šviečiančių akių – tai Endermenai. Jų užduotis apsaugoti pabaigos kristalus ir drakoną, o tavo tikslas juos sunaikinti strėlėmis. Tik tuomet išvysi Išėjimo ir Pabaigos vartų portalus. Tad nesnausk, čiupk pabaigos perlą! Keliauk ieškoti nuotykių ir lobių į Pabaigos miestą, per Pabaigos vartų portalą.

Pabaigos miestas

Vienoje iš daugybės salelių surasti Pabaigos miestą ir laivą nebus lengva, tad apsišarvuok kantrybe! Dėmesį trauks daugybė augančių koruso medžių. Jie paslaptingai stūksos, kada klaidžiosi iš vienos salos į kitą. Staiga, visiškai netikėtai tu pamatysi Pabaigos miestą. Apžiūrėk kiekvieną jo kampelį, nes ten rasi daug gėrybių. Bet pats didžiausias lobis tavęs lauks Pabaigoje, tai Išėjimo portalas su pabaigos drakono kiaušiniu. Taigi keliauk atgal,išmušk jį! Šok į Išėjimo portalą, perskaityk minecraft kūrėjų tau skirtą poemą.