Minecraft programos

Labai daug kam prisireikia papildomų programų norint praplėsti Minecraft funkcijas, žemiau pateiksime keletą programų ir […]

Labai daug kam prisireikia papildomų programų norint praplėsti Minecraft funkcijas, žemiau pateiksime keletą programų ir trumpai aprašysime jų paskirtį. Tai programos, be kurių neapsieitų kiekvienas tikras Minecraft žaidėjas. Jos yra naudingos ir labai patogios esant reikalui.

MCPATCHER
Programa skirta Minecraft tobulinimui. Pagrindinė jos paskirtis yra HD tekstūrų įdiegimas, tačiau jinai taip pat naudojama kaip modifikavimo programa.Nuoroda į programos tinklalapį: http://bit.ly/w7ne5F
Nuoroda atsisiuntimui: http://bit.ly/zd26Ur

 
 

MCMAP
Programa, skirta ištiso žemėlapio atvaizdavimui viename paveikslėlyje. Rezoliucija nėra didelė, tačiau suteikia galimybę pakreipti norima kryptimi žemėlapį, gali generuoti tiktais urvus, ar tik pasirinktą žemėlapio dalį. Galima pridėti savo tekstūras ir papildomus blokus, kad šie būtų sugeneruoti. Greitas, patogus ir paprastas būdas žemėlapių apžiūrai.

Nuoroda į programos tinklalapį:http://bit.ly/srkMJT
Nuoroda atsisiuntimui: http://bit.ly/z5f7uw

 
 

MCEDIT
Programa skirta Minecraft žemėlapių kūrimui ir redagavimui. Galima sukurti pasirinkto tipo pasaulį, arba išvis sugeneruoti tiesiog plokščią bedrock plynę, ant kurios būtų galima kurti įvairius objektus.Programa puikiai tinka sugadintų žemėlapių atgaminimui ir suremontavimui, jeigu dėl modifikacijų jie yra sugadinami, taipogi greitam žemėlapio remontui ar draudžiamų daiktų pašalinimui.

Dar viena gera funkcija, kad galite išsisaugoti norimą statinį ir su šia programa jį įkelti į betkokį kitą žemėlapį.

Nuoroda į programos tinklalapį:http://bit.ly/ohFaTa
Nuoroda atsisiuntimui:http://bit.ly/rr1utG

 
 

MCNOSTALGIA
Programa skirta atnaujinti arba nusendinti jūsų Minecraft į jūsų pageidaujamą versiją. Svarbiausia turėti švarų naujausios Minecraft versijos failą, kurį ši programa galėtų modifikuoti ir pakeisti į jums norimą.Pasileidus programą, skaitykite tekstą, rašomą juodame lange, jūs supažindis su programa ir paprašys paspausti Enter patvirtinimui, jog supratote, kaip ja naudotis. Tuomet jums išmes sąrašą versijų. Įrašykite versijos sąrašo numerį ir spauskite Enter.

Nuoroda į programos tinklalapį:http://bit.ly/z8f0Bj
Nuoroda atsisiuntimui:http://adf.ly/4kAVi

 
 

IMAGETOMAP
Programa skirta daugiausiai nuotykių ir iššūkių žemėlapių kūrėjams. Ji leidža norimą tekstą ar paveikslėlį perkelti į žaidimo žemėlapio lapą, ir tuomet vietoj žemėlapio žaidėjas mato tekstą ar įkeltą nuotrauką.

Nuoroda į programos tinklalapį:http://bit.ly/wRWEau
Nuoroda atsisiuntimui:http://bit.ly/zDEj57

 
 

MINECRAFT SAVE SEED READER
Mažas įrankis, naudojamas sužinoti koks yra jūsų dabartinio pasaulio skaitinis seed’as.
Ši programa taip pat suteikia galimybę pakeisti pasaulio tipą iš Survival į Creative arba Hardcore.

Nuoroda į programos tinklalapį:http://bit.ly/yf7aA5
Nuoroda atsisiuntimui:http://bit.ly/pGDSkl

 
 

SKINEDIT
Programa, labai patogi savo veikėjų išvaizdos pakeitumui, kadangi pasileidus programą, matoma iš odos išklotinė ir būsimo žaidėjo išvaizda.

Nuoroda į programos tinklalapį:http://bit.ly/kqWnxv
Nuoroda atsisiuntimui:http://bit.ly/s640E5

 
 

Straipsnio autorius: unitazas (unitazas@gmail.com)
Be autoriaus leidimo kopijuoti draudžiama!