Minecraft 1.7.4 Pre-Realese

Pagaliau! Pagaliau išleistas pre-realese! Pilną versiją tikimės išleisti antradienį, jei nekils klaidų. Labiausiai pastebimi 1.7.4 […]

Pagaliau! Pagaliau išleistas pre-realese! Pilną versiją tikimės išleisti antradienį, jei nekils klaidų. Labiausiai pastebimi 1.7.4 pasikeitimai:

  • Galimybė gyvai transliuoti jūsų žaidmą per Twitch.tv be papildomų programų (žiūrėti žemiau).
  • Ištaisyta renderinimo klaida pasirinkus daugiau negu 8 chunk’us (Gali neveikti serveriuose, nes serveriai turi nusistatę savo krovimo limitą)
  • Ištaisyta daugybė klaidų, bei žaidimas smarkiai optimizuotas.

„Minecon“ renginyje mes paskelbėme apie sutartį su  Twitch kad galėtumėm įvesti “vieno paspaudimo transliavimo“ funkciją. Tai buvo praeitose tarpinėse versijose, taip įrodydami kad ši funkcija stabili ir paršuota paleisti į viešumą.

 

Apie transliavimą:

Prieš pradėdant transliaciją, jums reikia apsilankyti jūsų Mojang paskyros nustatymuose ir susieti Twitch paskyrą su Mojang. Tada, žaidime patartina patikrinti kokybės nustatymus Nustatymai -> Transliacijos Nustatymai arba tiesiog pradėti transliuoti, bet kurią akimirką paspaudus “F6″ mygtuką. Šis mygtukas gali būti pakeistas Valdymo nustatymuose.
Šiuo metu, transliavimas palaikomas tik ant Windows (XP ir naujesnių), taip pat ant Mac OS X Lion (10.7 ir naujesnių). Jei jums nepavyksta transliuoti žaidime, eikite į nustatymus ir ten turėtų būti paaiškinta kas negerai.

Pre-Release įsirašymas:

Tam, kad gautumėte Pre-Realese, turite atsidaryti savo Minecraft paleidėją (‘launcher’) ir susikurti naują profilį, paspausdami “New Profile” mygtuką. Pavadinkite jį ‘snapshots’ ir pažymėkite varnelę šalia “Enable experimental development snapshots”, tuomet išsaugokite. Norėdami grįžti į standartinę versiją, pasirinkite ją apatiniame kairiajame paleidėjo kampe.

Serverio failai:

jar: Spausti čia
Apie visas rastas klaidas galite pranešti šiame puslapyje