Išbandykite Minecraft!

Išbandykite Minecraft! Nors seniau buvo galima išbandyti šį žaidimą, tačiau pateikiama versija buvo kelių metų […]

Išbandykite Minecraft!

Nors seniau buvo galima išbandyti šį žaidimą, tačiau pateikiama versija buvo kelių metų senumo. Dabar, po 1.3 atnaujinimo, galima išbandyti pačią naujausią žaidimo versiją. Kadangi kol kas yra problemų su demo režimo sistema, šios instrukcijos gana sudėtingos, tačiau pasistengsime jas pateikti kuo suprantamiau, kad galėtumėte kuo greičiau išbandyti šį nuostabų žaidimą patys!

Kaip pasiruošti žaisti Minecraft demo režime?

1. Susikurkite sąskaitą čia – http://www.minecraft.net/register. Užpildę anketą gausite elektroninį laišką, kuriame rasite nuorodą patvirtinimui. Paspauskite ją arba nukopijuokite į savo naršyklę. Kai jau būsite prisijungę prie Minecraft.net (matysite savo slapyvardį viršutiniame dešiniame puslapio kampe) eikite prie žingsnio 2.

2. Atsisiųskite Minecraft. http://www.minecraft.net/download. Jei naudojate windows parsisiųskite Minecraft.exe (270 KB), jei kitą operacinę sistemą – nuorodos ir instrukcijos atsiranda paspaudus „show all platforms“

3. Susidiekite Java jei jos dar neturite. http://java.com/en/download/index.jsp.

4. Paleiskite savo Minecraft.exe, suveskite prisijungimo duomenis, paspauskite login, tada demo mode. Žaidimas rodys „done loading“. Ilgai nelaukite – išjunkite langą.

5. Sukelkite reikiamus failus. Šis žingsnis reikalingas dėl neaiškios klaidos demo sistemoje. Padarę šiuos veiksmus jau galėsite žaisti.

5.1 Atsisiųskite: http://sourceforge.net/projects/java-game-lib/files/Official%20Releases/LWJGL%202.8.4/lwjgl-2.8.4.zip/download. Išsiskleiskite archyvą.

5.2 Atsidarykite Minecraft aplanką. Paspauskite Windows klavišą ir R kartu ir įveskite „%appdata%\.minecraft“ be kabučių. Atsivers aplankas su tuščiu aplanku bin.

5.3 Visus failus iš išskleisto lwjgl archyve esančio aplanko jar sudėkite aplanką bin. Lwjgl išskleistame archyve suraskite aplanką natives, tada atsidarykite aplanką, pavadintą jūsų operacinės sistemos vardu. Sukurkite naują aplanką aplanke bin pavadinimu „natives“. Čia sudėkite failus rastus savo operacinės sitemos vardu pavadintame aplanke.

5.4 Atsisiųskite http://assets.minecraft.net/1_3_1/minecraft.jar. Įsitikinkite, kad jis bus išsaugotas, kaip .jar, ne kaip .zip ir įdėkite jį į .minecraft/bin aplanką.

6. Vėl pasileiskite žaidimą, įveskite savo prisijungimo duomenis, spustelkite login, tada demo mode ir turėtumėte atsirasti pagrindiniame žaidimo lange.

Jei norite žaisti lietuviškai spustelkite gaublį esantį šalia apatinių mygtukų ir ten pasirinkite lietuvių kalbą.

Gero žaidimo!