Welcome to Lietuvių minecraft bendruomenės forumas

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

goldMC

Auksinio minecraft serverio atidarymas (LAIMĖK Minecraft legalą!)

Sveiki, minecraft veteranai, šiandien rašau su kvietimu prisijungti į naują projektą - naują serverį - http://www.goldmc.lt - Tai survival/Faction bei PVP su Rezidencijomis serveris. GoldMC atidarymas vyks 19 valandą, šiandien, Lietuvos laiku. Mūsų idėja yra pateikti tikrąją minecraft survival/Faction apibendrinus karų/kovų esmę, serverį plėtoja ilgametę patirtį turintys serverių kūrėjai bei savininkai, administruoja didelę patirtį turintis žmogus susijusią su įvairių projektų  administravimu. Tokiu būdu, bandome pasakyti, jog mes esame nusiteikę rimtai ir mūsų planai yra labai dideli.  Serveryje subalansuota ekonomika, kuri neleis atsipalaiduoti ir viską susirinkti per vieną dieną, reikės truputį ir labiau pasistengti, kuri tuo pačiu įtrauks į nuolatinį žaidimą. Už kiekvieną nukautą gyvūną, monstrą, žmogų gausi ne tik papildomų pinigų, bet ir jo galvą! Serveris yra stabiliausios versijos – 1.8.8, kuri nėra pati naujausia, bet šiuo metu yra pati stabiliausia ir patikimiausia, suteikianti kokybišką žaidimą be strigimų (lagų), nes naujausioms versijoms nėra atnaujinti visi papildiniai, kurie nedraugauja tarpusavyje ir kelia papildomas klaidas ir strigimus. Serveryje nėra jokių perdėtų pastatų, bereikalingų papildinių, tik tai, kas yra įdomu, reikalinga bei naudinga. Todėl, jei ieškote serverio su mini-games ir daugybę kitų modų, šioje vietoje to nerasite, rasite tikrą Survival/Faction bei PVP su rezidencijomis serverį. Tai kol kas tiek, kai bus daugiau laiko papildysime serverio aprašymą, o dabar susitiksime serveryje!

Serverio ip adresas: mc.goldmc.lt (Versija: 1.8.8)

Internetinis puslapis: http://goldmc.lt

Taip pat vyksta konkursas kuriame bus padalintos net trys minecraft legalų paskyros, platesnė informacija - http://goldmc.lt/balsavimas.php

 

Pasidalinti


Temos nuoroda
Pasidalinti socialiniuose tinkluose
Svečias
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Atsakyti į šią temą

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Jūsų nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Rodyti kaip nuorodą

×   Jūsų senas turinys buvo grąžintas.   Išvalyti

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...