Welcome to Lietuvių minecraft bendruomenės forumas

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

Spoon_Tzu

[1.10.x] [Legaliems/Nelegalams] SoulMC Survival/PvP/Jobs/Factions

2699e13d6d2c9085f79a316776dbe16b489.png


 


  1. Projekto pavadinimas: SoulMC
  2. Svetainės adresas: www.soulmc.lt
  3. Serverio IP: mc.soulmc.lt
  4. Serverio versija: 1.10.x - 1.11.x
  5. Serverio tipas: Survival / PvP / Jobs / Factions
  6. Žaidimo sunkumo lygis: VIDUTINIS (NORMAL)
  7. Administracijos kontaktai | Skype: soulmc.lt@outlook.com  | Email:  Nėra

Serverio aprašymas: Sveiki forumiečiai. Noriu jums pristatyti serverį, jis gyvuoja nuo 2013 metų liepos pradžios. Šį kartą grįžtame su daugybe atnaujinimų. Pagrinde šio serverio tipas yra PVP/Survival/Jobs/Factions. Serveris ką tik buvo pravalytas, kitaip tariant buvo padarytas wipe, tai reiškia visi pradeda žaisti nuo 0, tad ir jums puiki proga prisijungti, nes būsite visi vienodi ir lygūs. Taip... vos nepamiršau paminėti dar vieno dalyko, jog šis serveris naudoja 1.10.x ir 1.11x versiją. Čia jus pasitiks gera ir bendraujanti administracija, kuri nesielgia kaip mažas vaikų darželis, jie visada pagelbės iškilus kokiai nors blogai situacijai ir nepasiųs jūsų kažkur toli... Serveryje yra įvairių sistemų, kuriąs sutinkate retame lietuvos serveryje, daugiau apie jas sužinosite atėję į serverį.  Žinoma mums visada yra svarbi jūsų nuomonė, todėl mes visad išklausom žaidėjų pasiūlymų kuriuos jūs galite parašyti forumo skiltyje "Žaidėjų idėjos".


 


Papildoma informacija: Serveryje yra 1 mini žaidimas pavadinimu "CubeRunner". Ką jame reikia daryti sužinosite atėję į serverį ir parašę komandą /cuberunner


 


Nuotraukos / video: Nėra


Pasidalinti


Temos nuoroda
Pasidalinti socialiniuose tinkluose
Svečias
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Atsakyti į šią temą

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Jūsų nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Rodyti kaip nuorodą

×   Jūsų senas turinys buvo grąžintas.   Išvalyti

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...