Welcome to Lietuvių minecraft bendruomenės forumas

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

TheRM

Atranka į Privatų Serverį

Sveikas skaitytojau! Šioje temoje noriu trumpai pristatyti naują privatų Minecraft projektą. Tai ne eilinis serveris susirinkti kartu su draugais sužaisti. Tai vieta rimtiems, subrendusiems žmonėms, kurie rastų laiko atsiskleisti Minecraft pasaulyje. Pačio žaidimo idėja yra šiek tiek kitokia. Mes norime sukurti realistišką gyvenimą. Aišku ne tokį, kuriame mes patys dabar esame, bet tokį, kuris atitiktų žaidimo tematiką, kuris būtų įdomesnis už įprastą survival režimą. Tai reiškia, kad kai kurie dalykai, tokie kaip kelių trumpinimas naudojant nether portalus, OP redstone fermos ir kitą bus ribojama. Visa bendruomenė gyventų netoli vienas kito ir kurtų laisvesniojo Medieval stiliaus miestą. Pirmasis sezonas turėtų trukti bent puse metų. Trumpai tariant bus tikras bendruomeniškas gyvenimas, o veiklos per akis.

 

Bendruomenei sukurti reikia žmonių, o šiuo atveju ne bet kokių. Kaip paminėjau rinksime tik rimtai nusiteikusius žaidėjus. Norint patekti į serverį reikės praeiti 3 etapus. Pirmas iš jų bus anketa. Jei susidomėjai mielai kviečiame pabandyti patekti, tik prieš tai darant pagalvok ar tikrai esi tam pasiryžęs.

 

Reikalavimai: Turėti mikrofoną ir Minecraft legalią paskyrą.

 

Užpildyti anketą komentaruose arba išsiųsti į skype zvl0117:

1.    Kiek jums metų?: 

2.    Kiek laiko žaidžiat Minecraft?: 

3.    Ką veiktumėt šiame serveryje ir kuom prisidėtumėt prie bendruomenės?: 

4.    Kaip nuo 1 iki 10 vertintumėt savo statybą Medieval stiliumi? (Jei įmanoma su vaizdiniais pavyzdžiais): 

5.    Kodėl norit patekti į šį privatų serverį?: 

6.    Jūsų Skype (jeigu pildote komentaruose): 

 

Perėjus pirmą etapą, gausite atsakymą per 1-2 dienas.

Pasidalinti


Temos nuoroda
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

1. 21

2. neskaiciuoju

3. Statymas - Survival

4.Cia survival ir tik nesenai pradetas statyti namas. Del statymo tai galiu daug geriau.

novi8w.jpg

 

5. Kuriu pats privatu serveri, galbut jei patiktu ideja susijungtumem i viena. Serveris pastatytas ant forge varikliuko, tai modu loaderis

naudoju dauguma modu kad daugiau realistic i zaidima ideciau ir sunkiau survivint. Metu laikai keiciasi, thirsty systema, imanoma mirtinai susalti ar sukaisti, ir daugiau modu. Taip pat dirbu su vps kas mano manymu geriau nei kitos svetaines kur pacios sukuria serveri. nesunkei paleidziu 24/7.Prisijunkciau jei veiktu ant forge nes vanilla/bukkit/spigotai neidomus. Ir aisku jai ne creative, o survival.

6. O skype geriau pats duok i pm jeigu nori.

Pasidalinti


Temos nuoroda
Pasidalinti socialiniuose tinkluose
Svečias
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Atsakyti į šią temą

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Jūsų nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Rodyti kaip nuorodą

×   Jūsų senas turinys buvo grąžintas.   Išvalyti

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...