Welcome to Lietuvių minecraft bendruomenės forumas

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

Gunner

[MOD][SMP-SSP][1.2.4]Spoutcraft Nelegaliem

Funkyy kodėl nick pasikeitė? O nemanau jog tas "nelegalus" Spoutcraft atsinaujino dar, nors gali būt, jo nenaudoju. Jums sudėtinga iš kokio VSSP nusipirkti(nerekomenduoju), ar tėvams litus duot, o jie per Paypal sumokėtų?

Pasidalinti

Temos nuoroda
Pasidalinti socialiniuose tinkluose
Funkyy kodėl nick pasikeitė? O nemanau jog tas "nelegalus" Spoutcraft atsinaujino dar, nors gali būt, jo nenaudoju. Jums sudėtinga iš kokio VSSP nusipirkti(nerekomenduoju), ar tėvams litus duot, o jie per Paypal sumokėtų?

ir ne visi tevai turi paypal

Pasidalinti

Temos nuoroda

Mmmmm .. Mano brolis pirko iš Minecraft.net aš pirkau gamecard.lt ir nesigailiu nes legalas man nedingo ir esu laimingas klientas. Nedaug mokėjau. Jai jus esate piratai tai suprantu džiaugities copindami nick. Ai.. Apie kitus negalvosiu. Geriau busiu kok esu.

Pasidalinti

Temos nuoroda

Tave irgi galima vadint piratu. Nes tu pirkai ne iš kūrėjų, o gamecard iš mojang irgi nepirko. Velniai žino kas pas tave per legalas, bet tu irgi žaidi nesumokėjęs už žaidimą kam priklauso ;)

Pasidalinti

Temos nuoroda
Tave irgi galima vadint piratu. Nes tu pirkai ne iš kūrėjų, o gamecard iš mojang irgi nepirko. Velniai žino kas pas tave per legalas, bet tu irgi žaidi nesumokėjęs už žaidimą kam priklauso ;)

Galimą sakyti . Bet aš turiu tas pačias funkcijas kaip ir legalus klientas :mobnotch:

Pasidalinti

Temos nuoroda

Galimą sakyti . Bet aš turiu tas pačias funkcijas kaip ir legalus klientas :mobnotch:

Bet tu vistiek piratas kaip ir mes.... ;)

Beigiam offtopicą ...

Pasidalinti

Temos nuoroda

Henka, vistiek kažkada kas nors tą kodą pirko iš minecraft.net, nes jų nesugeneruosi. Kai dar buvo tik classic versija, kainavo MC 5$, tai gal tada kas nors daug užsipirko?

Pasidalinti

Temos nuoroda
Henka, vistiek kažkada kas nors tą kodą pirko iš minecraft.net, nes jų nesugeneruosi. Kai dar buvo tik classic versija, kainavo MC 5$, tai gal tada kas nors daug užsipirko?

Jau daug kartų čia buvo rašyta, ir tikrai yra tema tikrai nenutolusi per kelis puslapius, kažkas iš lietuvių kreipėsi į mojang su klausimu ar vssp ir gamecard'ui buvo kadanors parduota daug giftcodų. Atsakymas gautas, kad ne. O tai reiškia, kad gauti jie nelegaliai.... Ir jei norit tęst diskusiją, kurkit naują temą pletkų turguj ;)

Pasidalinti

Temos nuoroda
Svečias
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Atsakyti į šią temą

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoticons maximum are allowed.

×   Jūsų nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Rodyti kaip nuorodą

×   Jūsų senas turinys buvo grąžintas.   Išvalyti

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...