Welcome to Lietuvių minecraft bendruomenės forumas

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

Tomytis

PlayCraft.lt

Citata iš mūsų pirmosios naujienos. Viskas ką reikia žinoti kol kas. Apsilankykit, užsiregistruokit.

 

"Po ilgos pertraukos ir nieko neveikimo PlayCraft.lt sugrįžta.

Šį kartą mes grįžtame su nauju varikliuku ir papildomu veidu prie Kūrėjų komandos kuris mums padės tvarkytis ties darbais, tai Gytis.

Šį kartą mes neskubėsime ir atsižvelgsime į žaidėju norus ir pageidavimus todėl nuo šiandienos paleidžiamas mūsų tinklapis .lt galūne, ir pradedami kviesti žmonės registruotis jame.

Po kelių dienų, kai pasieksime tam tikrą skaičių forume žaidėjų pradėsime kelti apklausas dėl serverio tipo, veiklos, pluginų ir jų nustatymų, taip pat per tą patį laiką galima bus rašyti pasiūlymus kurie bus apsvarstomi kiekvienas.

Galiu pasakyti, jog šį kartą dėl serverio prižiūrėjimo tvarka keisis ir nebus tokia pati kaip buvo seniau. Žinoma bus vienas kitas senas veidas, tačiau serveryje OP daugiau negu aš ir Gytis. neturės niekas. Visi kiti Administratoriai, turės tik komandas ir jokių /gm ir /item komandų. Administratoriai bus 5 lygių. Apie juos plačiau bus su laiku. Atrankos į administraciją taip pat bus greitu metu, ir patekti turės šansų kiekvienas, kuris parodys anketoje, jog moka atlikti viską pagal taisykles, t.y. ją parašyti tvarkingai, ir amžius nebus riba.

Apie serverį galime pasakyti tik tiek, jog nuo šios dienos galite skaičiuoti dviejų savaičių laikotarpį per kurį padarysime viską ką galime, jog sukurti tvarkingą serverį atsižvelgus į jūsų norus. Na, o dabar skleiskite žinią, nes mums reikia kuo daugiau veidų forume, norint padaryti apklausas dėl būsimo serverio."

Pasidalinti


Temos nuoroda
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Susikurkite vartotoją arba prisijunkite, jeigu norite komentuoti

Jūs turite būti užsiregistravęs, jeigu norite komentuoti

Sukurti vartotoją

Užsiregistruokite mūsų forume!

Registruotis

Prisijunkite

Esate registruotas vartotojas? Prisijunkite.

Prisijungti