Welcome to Lietuvių minecraft bendruomenės forumas

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

gintuyx

nuo kelintos versijos mc loset?

45 posts in this topic

Kad ir kaip baisiai rašo bet minekrafteris teisus, buvo tokia 1.0.0.

Pats regis nuo Beta 1.2_01, draugas davė pažaist super-užmoddintą, nuo tada užsikabinau. Pirmą kart nepasisekė, išsitryniau, po to vanilla susiradau :D

Pasidalinti

Temos nuoroda
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Minecraft Evoliucija

2009

Classic

Indev

Infdev

2010

APLHA

BETA

2011

BETA

PILANAI ISLEISTAS

2012

PILANAI ISLEISTAS

2013

PILANAI ISLEISTAS

2014

PILANAI ISLEISTAS

2015

NZN  :lol:

Pasidalinti

Temos nuoroda

Kad ir kaip baisiai rašo bet minekrafteris teisus, buvo tokia 1.0.0.

Pats regis nuo Beta 1.2_01, draugas davė pažaist super-užmoddintą, nuo tada užsikabinau. Pirmą kart nepasisekė, išsitryniau, po to vanilla susiradau :D

tai kodėl mano Minecraft legaliam laucher'y rašo, kad "release 1.0"?

Pasidalinti

Temos nuoroda

as tai labaiu pasikases savo mc atminty as losiau nuo 1.8.1 beta ... BETA

Pasidalinti

Temos nuoroda

nuo kelintos versijos minecraft loset? as visai neseniai:(  :( tik nuo 1.4.7 atsiradimo pabaigos :) o jus? P.S paziuresim kas seniausiam

minecraft indev as gimiau 1992 dar siuominetu kai as gimiau buvo labai lievi windows

Pasidalinti

Temos nuoroda

Aš nuo aplha , bet neprisimenu kurios versijos  , kai net nebuvo creative nu žodžiu nieko nebuvo

nieko? bullshit

Pasidalinti

Temos nuoroda

Nu nebuvo jokiu pelengvinimu viskas buvo keturkampa , nebuvo endo man atrodo ir nether ,

o tai dabar irgi keturkampiai, jo nebuvo End World, Nether irgi liktais

Pasidalinti

Temos nuoroda

Aš asmeniškai pradėjau žaisti nuo beta 1.6.6, ir po savaičių kelių gal išleido 1.7 atnaujinimą su piston'ais. Atsimenu fainai būdavo, kūrdavom tokias lentas, paspaudi mygtuką ir koks nors žodis iššoka. :D

Pasidalinti

Temos nuoroda

Tema užpildyta ne pagal esamas skilties / forumo taisykles. Autorius gauna įspėjimą.

Pasidalinti

Temos nuoroda
Svečias
Ši tema yra užrakinta.