Welcome to Lietuvių minecraft bendruomenės forumas

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

Gunner

Nariai
 • Pranešimų kiekis

  74
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  2

Apie Gunner

 • Rangas
  Rėmėjas + Legalas
 • Gimtadienis 1998.03.01

Kontaktai

 • Skype gunlex1

Profilio informacija

 • Vardas Žilvinas
 • IGN Gunlex1fy
 • Lytis Vyras
 1. Pagalbos del mc.

  Speju kad nėra įrašytas vaizdo plokštės driveris (Nvidia, Amd radeon,Intel HD graphics)(Priklauso nuo to kokia vaizdo plokšte turi)
 2. Serverio įdėja paprasta. Factions (Ar kažkas panašaus į jį, galbūt towny), ekonomika panaši į tokių MMORPG kaip Runescape arba Albion online (Labiau albion). Jokių admin shop, jokių /res (Residence). Būtų paskirta spawn vieta kur žmonės galėtų patys pardavinėti savo jėgomis gautus resursus. Boss monstrai kurie mestų tam tikrus daiktūs kurie žmonėms būtų reikalingi (Vienas žmogus jų neužmustų, būtų priežastis junktis į klana arba jeigu mažas klanas, jieškoti alliance) (Serveris būtų kuriamas ant 1.11.2 minecraft versijos) (Nebus jokių vip/donator o jeigu ir bus jie nebus serverio dievai kurie žudys viska kas juda ir nejuda kaip daugumoje dabar populiarių serverių) (Bus pildoma) Būtų malonu sužinoti žmonių kurie čia dar lankosi nuomone, gal būt turit ką nors daugiau pasiųlyti?
 3. minecraft 4 fps

  Java versija naujausia? Paciam ant laptopo kuo puikiausiai eina (Geforce GT 740m; i5-3337u 1.8ghz (2.7ghz boost); 6gb ram)
 4. Atnaujinimas: Į serverį įkelta MobArena, McMMO, Spleef, TNTRun įskiepai.
 5. Projekto pavadinimas: McKaimeliai.EU Svetainės adresas: http://McKaimeliai.EU Serverio IP: MC.McKaimeliai.EU Serverio versija: Galima prisijunkti Su 1.7.X Versijomis ir su 1.8 Serverio tipas: Factions, Survival, PVP Žaidimo sunkumo lygis: Normal Administracijos kontaktai: mckaimeliai.eu Serverio aprašymas: Ne eilinis serveris su draugiška ir aktyvia administracija gryšta su įdomiais event ir geriausiais žaidėjais! Papildoma informacija: Taipat serverįje yra McMMO įskiepas bei MobArena, Spleef, TNTRun arenos (Arenomis galite naudotis bet kada) Daugiau informacijos galite rasti serveryje, jaigu kils neaiškumų arba problemų, kreipkitės y administracija.
 6. Žaidimai be minecraft

  Koks gražus adf.ly linkas....
 7. Noreciau pagalbos/patarimo.

  Suprantu kad jus norit daryti viska tvarkingai bet po velnių kokiu būdu jis turi pateikti šita - - anketa kad ji jums įtiktu?
 8. Monstrai , ir ieskau plugerio

  Be žodžiu...
 9. Dėl nick ir slap

  Pirma klausimas vienas. Ar acc pirktas iš http://Minecraft.net, http://Mojang.com, ar iš kitur paimtas papigiai už 10-40lt? Nes jaigu pirkai papigiai tai jis tau neliks daugiau poros mėnesiu..... Jaigu ir su email duomenim gavai vistiek tikrasis savininkas gali y mojang supporta parašyt kad susigražintu ta acc.
 10. Neprimu anketu, pats išėjau žaist į užsieniečiu vanilla serveri.
 11. Sveiki parduodames serveris su viskuo

  Antroi nuotraukoi desnei pusei terrain nukastas.... Koki jus cia bruda kisat zmonem.... bent jau sutvarkytumet normaliai...
 12. Taigi kaip supratot iš temos pavadinimo darau atranka į snapshot serverį. Žaisti galės tik Legalų minecraft turintys žmonės. Serveris visada veikia ant naujausios snapshot versijos. Daugiau info skype: gunlex1 Anketa: 1. Tavo vardas - 2. Tavo IGN (Nick) - 3. Kiek tau metu - 4. Kiek laiko žaidi minecraft - 5. Kodėl tu nori čia žaisti - 6. Ką tu planuoji daryti šitam servery - 7. Skype - Serverio ip gausit užpilde anketa. Žmonės kurie griefins, įžeidinės kitus ar dar kaipnors nusiženge bus išmetami iš whitelist be įspėjimo.
 13. nuo kelintos versijos mc loset?

  Aš nuo Beta 1.5_01 pradėjau žaist, geri laikai budavo... Pasijungdavai Debug screen urve ir žiurėdavai kur urvai randas, kiek mob juose.